Studentski zbor Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci poziva sve studente Akademije da se prijave na Natječaj za dostavu dizajna objekata javne namjene – „ArtPUri park”.

Projektom “ArtPUri park” se nastoji urediti vanjski prostor parka ispred Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci za druženje i kreativno izražavanje studenata. Time bi se dobio prostor na kojem bi se mogle organizirati jednodnevne izložbe, radionice, festivali, nastava u prirodi i sl. Osim toga cilj je da studenti svoja teorijska znanja i vještine iskoriste u praksi i svojim radom uljepšaju i kreiraju poticajnu okolinu za razvoj studentske zajednice i njenog kulturnog života.

Cilj ovog poziva je uključiti studente u izvannastavne aktivnosti te im ponuditi mogućnost kreiranja idejnog rješenja dizajna klupa i stolova koji će biti postavljeni u prostor parka ispred Akademije primijenjenih umjetnosti na zelenim površinama pod nazivom “ArtPUri park”.

Na Natječaj se mogu prijaviti svi studente Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci, te kompletan tekst natječaja, kao i potrebne obrasce za prijavu možete preuzeti u nastavku.

Rok za dostavu radova je 10. ožujka 2021. godine.

Javni poziv za studente Akademije - ArtPUri park

Obrazac A