Sveučilište u Rijeci ponovno organizira manifestaciju Noć istraživača koja će se održati u petak, 29. rujna 2023., od 17 do 22 sata, u Exportdrvu na Delti.

Cilj Noći istraživača jest na jednostavan i zanimljiv način približiti znanost građanima te omogućiti svima da na jednu večer postanu znanstvenici i istraživači, što je izraženo i projektnim sloganom: Ja istražujem!

U najavi je bogat program sastavljen od različitih pokusa, demonstracija, simulacija, radionica te mnogih drugih popratnih sadržaja, a u kojeg je uključeno gotovo stotinu istraživača s našeg Sveučilišta!

Ovom prilikom pozivamo Vas te Vaše kolege, obitelji i prijatelje, da nam se pridružite u petak 30. 9. u Exportdrvu te svojim prisustvom podržite našu težnju da znanost približimo građanima.

Više informacija možete pročitati ovdje, a u privitku dostavljamo pozivnicu s programom manifestacije. Pridružite nam se na još jednoj sadržajno bogatoj Noći istraživača!