15. lipnja 2021. u 12 sati, na Akademiji primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, otvorena je završna izložba radova studenta za akademsku godinu 2020/2021. Ova izložba tradicionalno buhvaća godišnju produkciju radova studenata koji nastaju u okviru nastavnog procesa na odsjecima Akademije primijenjenih umjetnosti.

Izložbu je otvorila dekanica red. prof. art. Letricija Linardić te je uručila priznanja pohvaljenim i nagrađenim studentima za upravo završenu akademsku godinu. Tom prigodom uručena su priznanja i studentima generacije 2019/2020 kojima to nije bilo moguće učiniti licem u lice prošle akademske godine radi epidemioloških ograničenja usljed pandemije COVID-19.

Izložba se može pogledati od 15.06.2021. do 15.07.2021. na Akademiji primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, na adresi: Slavka Krautzeka 83, Rijeka, svakim radnim danom od 10 do 15h.

Molimo sve posjetitelje da se pridržavaju predviđenih mjera za sprečavanje i suzbijanje širenja korona virusa prilikom ulaska u zgradu Akademije. Mjere se odnose na: pravilno nošenje zaštitnih maski, dezinfekciju ruku, maksimalan dozvoljen broj posjetitelja te poštovanje predviđene fizičke distance.