Portal Novi List je prenio informaciju da je studijski program Grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci na listi 10 najpoželjnijih studija u Hrvatskoj. Listu svake godine sastavlja Agencija za znanost i visoko obrazovanje te se formira na osnovi iskazanog interesa kandidata za upis na preddiplomske studije na portalu postani-student.hr.
Sam ulaz na listu najpoželjnijih studija je izniman uspjeh, no dodatnu težinu informaciji daje i činjenica da je studij dobio dopusnicu za rad pred početak prošle akademske godine i to netom prije razredbenog ispita, što znači da Studij ove godine upisuje tek drugu generaciju studenata i da unatoč iznimnoj „mladosti“ uspijeva privući značajan broj kandidata.

Link:

Riječki program Grafičkog dizajna i vizualne komunikacije na listi deset najpoželjnijih studija u Hrvatskoj