Svi studenti prve godine prijediplomskih studija dužni su pristupiti pregledu po rasporedu za navedeni datum. Zbog epidemiološke situacije, vjerojatno neće biti moguće organizirati nadoknadu sistematskog pregleda. Također, studenti moraju svakako doći u TOČNO DOGOVORENO VRIJEME (ni prije, ni kasnije) te da NOSE ZAŠTITNU MASKU. Naravno, nužno je i da su potpuno zdravi, odnosno da nemaju simptome respiratorne infekcije, s ili bez temperature, da nisu bili u kontaktu s osobom pod sumnjom na oboljenje od koronavirusa, te da im nije određena mjera samoizolacije. Studenti se ujedno mole da sa sobom ponesu cjepnu iskaznicu (zbog uvida u cjepni status), zdravstvenu iskaznicu te ostalu medicinsku dokumentaciju (ako imaju kakva kronična oboljenja ili se negdje redovito kontroliraju).

Ujedno, studenti koji su već prije studirali neki drugi Fakultet ili smjer te su na 1.godini obavili sistematski pregled moraju javiti radi provjere podataka i evidencije istog u sustav.

Raspored pregleda nalazi se na oglasnoj ploči.

Pregled se obavlja u ambulanti na Kampusu, Radmile Matejčić 5

Dr.sc. Marijana Turčić, dr.med.
spec.školske medicine
Koordinator aktivnosti NZZJZ PGŽ i nadležni školski liječnik studenata na Kampusu Sveučilišta u Rijeci
(051) 051/584-876

marijana.turcic@zzjzpgz.hr