U prilogu se nalazi obavijest za studente s pripadajućim vizualima, vezano uz otvaranje prijava za peti po redu European Green Activists Training, koji organiziramo zajedno s belgijskom organizacijom Green European Foundation.

Radi se projektu čiji je cilj naučiti mlade više o tome što je održivi razvoj, što su klimatske promjene i koje su posljedice, te što su točno zelene politike i na koji način nam pomažu izgraditi bolju budućnost. Svi troškovi puta, smještaja, prehrane i pohađanja nacionalnih treninga te studijskog putovanja u Bruxelles su u potpunosti pokriveni. Pozivamo Vas da ovu priliku podijelite sa eventualno zainteresiranim studentima te na vlastitim društvenim mrežama/web stranicama.

PR - EGAT 2021_2022

Kaja Pavlinić | President

a: Sustainable Development Forum Green Window / Forum za održivi razvoj Zeleni prozor | Ključka 2, 10 000, Zagreb
e: info@zeleniprozor.hr | w: www.zeleniprozor.hr