S veseljem vas pozivamo da posjetite izložbu radova studenta Akademije primijenjenih umjetnosti u Rijeci, koji su nastali u akademskoj godini 2020. /2021.

Tradicionalno, izložba obuhvaća godišnju produkciju studenta s odsjeka za Likovnu umjetnost i Primijenjenu umjetnost.

Izložba se otvara 15. lipnja 2021. u 12 sati, na Akademiji primijenjenih umjetnosti, Slavka Krautzeka 83, na 2. katu ispred Vijećnice

Izložbu će otvoriti dekanica red. prof. art. Letricija Linardić te će tom prigodom uručiti nagrade pohvaljenim i nagrađenim studentima.

Izložba traje od 15.6.2021. do 30.6.2021., možete je posjetiti svakog radnog dana od 10 do 18h.

Radovi su izloženi na svim katovima Akademije.

Isti dan se u galeriji Kortil u 19 sati otvara izložba Teorija i praksa: Što je modernizam? u sklopu koje izlažu naši studenti pod mentorstvom profesora iz teorije i prakse.

Veselimo se da svojim prisustvom podržite njihov rad.

_______________________________________

Molimo sve posjetitelje da se pridržavaju predviđenih mjera za sprečavanje i suzbijanje širenja korona virusa prilikom ulaska u zgradu Akademije.

Mjere se odnose na: pravilno nošenje zaštitnih maski, dezinfekciju ruku, maksimalan dozvoljen broj posjetitelja, poštovanje predviđene fizičke distance u publici.