Studiraš na Sveučilištu u Rijeci? Voliš filmove i filmske festivale, zanima te kako funkcionira produkcija festivala i želiš se u nju uključiti ? Prijavi se!

STIFF film festival traži kreativne, poduzetne i vrijedne studentice i studente koji će postati dio organizacijskog tima šestog izdanja Međunarodnog studentskog filmskog festivala, koji se od 17. do 21.10.2019. odvija u Art-kinu u Rijeci.

STIFF-ov festivalski tim nudi ti znanje i iskustvo u organizaciji kulturnih sadržaja, radu na društvenim mrežama i odnosima s javnošću, dizajnu, prevođenju, dokumentiranju, hostanju. I da, masu dobrih filmova! Pročitaj opise volonterskih pozicija i apliciraj na tebi najzanimljiviju. Ispunjenu prijavnicu pošalji do subote 25.5.2019. na skc@uniri.hr.