U okviru provedbe projekta 27 Susjedstava – susjedstvo Kampus, na Građevinskom fakultetu, tijekom 2019. i 2020.g. provodi se projekt „Inkluzivni Kampus“.
Prva faza projekta, a koja je obuhvaćala anketiranje o Kampusu je završena.

U okviru sljedeće faze ovog projekta predviđeno je nekoliko radionica. Radionica “Naš Kampus” predviđena za djelatnike Sveučilišta, provest će se u srijedu 26.02.2020. na Građevinskom fakultetu, u prostoriji G-206 u terminu od 12.00 do 15.00 sati.

Cilj radionice “Naš Kampus” je da djelatnici iznesu moguća rješenja za uređenje otvorenih prostora Kampusa. Radionica je zamišljena kroz rad u manjim grupama (4-5 osoba) kako bi se ideje mogle definirati u konkretnije prijedloge. U okviru radionice sudionici će se kroz kratko predavanje upoznati s principima inkluzivnog i univerzalnog dizajna kao i s rezultatima provedenih anketa.

Zbog prostorne ograničenosti, broj sudionika radionice je ograničen na maksimalno 50 djelatnika, te iz tog razloga, a kako bi se što kvalitetnije pripremili za radionicu, molimo sve zainteresirane da se putem poveznice prijave za radionicu najkasnije do 21.02.2020.:
Rezultati radionice kao i svih faza ovog projekta biti će prezentirani po završetku projekta lokalnoj zajednici kao i široj javnosti.

Molimo sve zainteresirane da se prijave na ovoj poveznici do 21.02.2020. upisom emaila i odgovora.