Studenti Akademije primijenjenih umjetnosti, koji djeluju kao grupa velikog interesa za multimedijalnu umjetnost, pod mentorstvom Petre Mrše, petu godinu u nizu ostvaruju projekte koji rezultiraju internacionalnim suradnjama, radionicama, izložbama i gostovanjima.

Više o njihovom djelovanju unutar grupe te o samim projektima i njihovoj realizaciji možete poslušati u srijedu 4.ožujka 2020. godine, s početkom u 18.00 sati u stražnjem dvorištu Akademije primijenjenih umjetnosti (Amfiteatar) gdje će uz neformalno druženje studenti i bivši studenti Marina Rajšić, Omar Lović, Ivana Đerić, Elena Apostolovski i Kristina Čehulić predstaviti grupu JA:TO i njihovu “publikaciju grupe JA:TO”.

Nakon prezentacije slijedi druženje uz glazbu! “Projekt Predstavljanje rada i publikacije grupe JA:TO je (su)financiralo Sveučilište u Rijeci, strateški i programski partner u provedbi projekta Rijeka 2020 - Europska prijestolnica kulture u sklopu programskog pravca 27 susjedstava - Susjedstvo Kampus”.