Otvaranje ArtPUri parka će se održati 2. srpnja 2021. u 18.00 sati u parku ispred Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, Slavka Krautzeka 83,

uz popratnu izložbu studentskih radova i prigodnu glazbu u organizaciji Studentskoga zbora Akademije primijenjenih umjetnosti.

Uz program otvorenja popratno možete razgledati izložbu grafika studentica diplomskoga studija Likovne pedagogije Claudije Kuzmić i Mirne Gusić, koje će također biti izložene u prostorima parka.

ArtPUri park je projekt u organizaciji Studentskoga zbora Akademije primijenjenih umjetnosti, nastao je kao inicijativa studenata koji su iskazali potrebu za kreiranjem prostora za druženje i provođenje aktivnosti - "dnevni boravak" na otvorenom, te je projekt podržan sredstvima Studentskog centra Rijeka koja su prikupljena temeljem Zakona o obavljanju studentskih poslova.

Nadamo se kako će te podržati naš projekt i pridružiti nam se na otvorenu.

Ivana Babić, univ. bacc. art.

Predsjednica Studentskog zbora Akademije primijenjenih umjetnosti

e-mail: apuri@sz.uniri.hr