Studentski zbor Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci organizira panel predstavljanja kandidata za novoga dekana ili dekanicu Akademije primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci. Na panelu predstavljanja imat ćemo priliku upoznati kandidate za novoga dekana ili dekanicu, dok će sami kandidati imati priliku izložiti svoj plan rada za mandatno razdoblje, kao i odgovoriti na sva vaša pitanja.

Panel predstavljanja kandidata održat će se 19. svibnja 2022. s početkom u 18:00 sati u Caffe baru Akvarij na Kampusu (gornji ulaz). Očekivano trajanje panela je do sata i pol, a pozvani su svi studenti i studentice, djelatnici i djelatnice Sveučilišta, ako i šira javnost koji će kandidatima na kraju moći i postaviti pitanja.

Pozvani ste sudjelovati na panelu predstavljanja, te vas ovim putem molimo da svoj dolazak potvrdite ispunjavanjem obrasca.