Vanjska suradnica Akademije, asistentica Neva Marija Zidić, angažirana na kolegijima Tipografije i dizajna na preddiplomskom studiju Grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija, na natječaju za dizajn vizualnog identiteta Sveučilišta u Splitu, osvojila je prvo mjesto kao dio tima đkć (Zoran Đukić i Neva Marija Zidić).

Sveučilište u Splitu je raspisivanjem javno-pozivnog natječaja provedenog u suradnji s Hrvatskim dizajnerskim društvom, željelo dobiti nov, prepoznatljiv dizajn vizualnog identiteta koji posreduje specifičnosti splitskog sveučilišta u odnosu na druga hrvatska i svjetska sveučilišta. Cilj natječaja bio je postizanje originalnog i suvremenog vizualnog identiteta UNIST-a kao mladog, modernog, europskog sveučilišta snažne mediteranske orijentacije koji svoju snagu crpi kako iz stoljetne kulturne baštine, duhovnog i materijalnog nasljeđa tako i iz nastavnog, znanstveno-istraživačkog, umjetničko-stvaralačkog i stručnog rada. Novi vizualni identitet trebao bi pokazati razumijevanje za povijest, no još više za budućnost te svojom suvremenošću sugerirati viziju razvoja splitskog sveučilišta.

Ocjenjivački sud javno-pozivnog Natječaja za dizajn vizualnog identiteta Sveučilišta u Splitu u sastavu Kažimir Hraste, Tina Ivezić, Tomislav Kilić, Ivana Pletković, Viktor Popović, Damir Prizmić i Narcisa Vukojević, u drugom je krugu žiriranja jednoglasno donio odluku o dodjeli nagrada najboljim radovima. Prvu nagradu dobio je tim đkć (Zoran Đukić i Neva Marija Zidić) za rad pod nazivom Povijest Hrvata.

Također, na istom natječaju, treću nagradu je osvojio tim NovoST (Damir Bralić i Milan Sivački) za rad pod nazivom UniST—Split. Doc.art. Damir Bralić kao i Neva Marija Zidić, vanjski je suradnik Akademije, angažiran na kolegijima Tipografije na preddiplomskom studiju Grafičkog dizajna i vizualnih komunikacija.

Objava i obrazloženje nagrade.