Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, objavljuje

NATJEČAJ

1. za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu I. vrste – stručni suradnik za projekte na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad, jedan izvršitelj (m/ž)

Uvjeti: završen diplomski sveučilišni studij ekonomske struke (magistar ili VSS), najmanje jedna godina radnog iskustva u struci, znanje jednog stranog jezika, poznavanje rada na računalu, prednost imaju kandidati s radnim iskustvom u radu na međunarodnim i nacionalnim projektima i koji posjeduju potvrdu o osposobljavanju za voditelje izradbe i provedbe projekata

1. za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu II. vrste – viši stručni referent na neodređeno vrijeme u nepunom radnom vremenu od 50% punog radnog vremena uz probni rad, jedan izvršitelj (m/ž)

Uvjeti: završen predddiplomski studij ekonomskog ili drugog smjera (prvostupnik ili VŠS), najmanje jedna godina radnog iskustva, prednost kandidatima s iskustvom rada u sustavu visokog obrazovanja.

Uz pisanu prijavu treba priložiti životopis s opisom poslova koje je pristupnik obavljao, presliku osobne iskaznice, presliku diplome i potvrdu HZMO o radnom stažu.

Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe obaju spolova. Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti. Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti je https://branitelji.gov.hr/.

Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su suglasni da Akademija primijenjenih umjetnosti u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijava s prilozima je 8 dana od objave natječaja na adresu Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, Ul. Slavka Krautzeka 83, Rijeka.