Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa jednog izvršitelja na položajno radno mjesto I. vrste – rukovoditelj pododsjeka u središnjoj službi – voditelj Financijsko-računovodstvene službe na neodređeno vrijeme s punim radnim vremenom uz probni rad 6 mjeseci

Uvjeti: diplomski sveučilišni studij ekonomske struke (magistar ekonomije) ili VSS, najmanje tri godine radnog iskustva u struci, poznavanje rada na računalu, prednost imaju pristupnici s radnim iskustvom na rukovodećem radnom mjestu u visokom školstvu ili kod drugog proračunskog korisnika

Uz pisanu prijavu treba priložiti životopis s opisom poslova koje je pristupnik obavljao, presliku osobne iskaznice, presliku diplome i potvrdu HZMO o radnom stažu. Na natječaj se pod jednakim uvjetima mogu prijaviti osobe obaju spolova. Pristupnik koji ostvaruje pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema posebnim propisima, dužan je u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti svu potrebnu dokumentaciju predviđenu posebnim propisom, a kojom dokazuje svoje pravo prednosti. Poveznica za stranicu Ministarstva hrvatskih branitelja s popisom dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti je https://branitelji.gov.hr/.

Akademija zadržava pravo prije donošenja odluke o izboru provesti provjeru znanja (testiranje) i/ili razgovor s pristupnicima, o čemu će pristupnici biti pozvani putem e-mail adrese koju su naveli u prijavi. Pristupnici koji se ne odazovu provjeri ili razgovoru, smatrat će se da su odustali od prijave.

Akademija zadržava pravo ne izabrati niti jednog pristupnika na natječaj.

Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su suglasni da Akademija primijenjenih umjetnosti u Rijeci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji reguliraju zaštitu osobnih podataka.

Rok za podnošenje prijava s prilozima je 8 dana od objave natječaja na adresu Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, Ul. Slavka Krautzeka 83, Rijeka.