Na temelju Odluke Vijeća, Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, objavljuje

NATJEČAJ ZA IZBOR

- jednog nastavnika u umjetničko-nastavnom zvanju i radnom mjestu redoviti profesor, prvi izbor u umjetničkom području, polje likovne umjetnosti, grana animirani film i novi mediji

Pristupnici na natječaj (M/Ž) trebaju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju. Uz potpisanu prijavu potrebno je priložiti životopis, ovjerenu presliku diplome, rješenje o priznavanju istovrijednosti diplome ako je stečena u inozemstvu, presliku identifikacijske isprave, prikaz umjetničke, nastavne i stručne djelatnosti s popisom radova, dokaze o ispunjavanju uvjeta za izbor u zvanje propisane Odlukom Rektorskog zbora, uvjerenje liječnika medicine rada o psihofizičkoj sposobnosti za prvi izbor u zvanje, a strani državljani i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika (razina B1). Životopis i prikaz djelatnosti treba dostaviti i na CD-u u word formatu. Rok za podnošenje prijave je 30 dana od objave natječaja na adresu Akademija primijenjenih umjetnosti Sveučilišta u Rijeci, Ul. Slavka Krautzeka 83, Rijeka.