Vjerujemo da ste još uvijek mislima i daleko od studija, no mi smo tu!

Studentski zbor objavio je više javnih poziva i natječaja, a rok za prijavu je do 15. odnosno 22. siječnja!

Ako si zainteresiran za poboljšanje studentskog standarda na Sveučilištu u Rijeci te želiš aktivno doprinijeti povećanju aktivnosti za kolegice i kolege studente te širu zajednicu javi se na neki od raspisanih poziva i natječaja!

Tako se možeš javiti za:

• izbor voditelja jednog od ureda pri Studentskom zboru Sveučilišta u Rijeci
    • Ured za međunarodnu suradnju
    • Ured za izdavaštvo i odnose s javnošću
    • Ured za IT
    • Ured za udruge
    • Ured za studentski standard
    • Ured za kulturu
  • za člana pojedinog ureda
  • predstavnika u Vijeću Studija politehnike
  • člana domskih odbora
  • Studentskog pravobranitelja i njegova zamjenika
  • prijaviti se na natječaj za međunarodnu suradnju i otputovati na željenu konferenciju te se stručno usavršavati u inozemstvu
  • prijaviti projekt na natječaj i ostvariti financije za realizaciju svoje ideje
CILJ NATJEČAJA za financiranje studentskih programa u 2024. godini

Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci jednom godišnje objavljuje Natječaj za financiranje studentskih programa, kako bi potakao studente i studentske organizacije na provođenje većeg broja aktivnosti i projekata, doprinio podizanju kvalitete života studenata Sveučilišta u Rijeci te osvijestio akademsku zajednicu o volonterskom djelovanju u široj zajednici. Također, cilj je što bolje informirati i educirati studente o osnovama prijavljivanja projektnih ideja, provođenju projekata i o projektnom upravljanju.

Natječaj Studentskog zbora Sveučilišta u Rijeci za financiranje studentskih programa namijenjen je svim studentima Sveučilišta u Rijeci (neovisno o razini i vrsti studija), studentskim organizacijama (studentski zborovi sastavnica Sveučilišta u Rijeci, studentske udruge i druge organizacije studenata upisane u Registar studentskih udruga i drugih studentskih organizacija Sveučilišta u Rijeci), grupe studenata koje djeluju na sveučilišnoj razini, uz prethodnu registraciju u online sustavu SZSuR-a za predaju projektnih aktivnosti na www.natjecaj.sz.uniri.hr.

Također, studentski zborovi sastavnica u potrazi su za članovima povjerenstava za evaluaciju pristiglih prijava na Natječaj, a rad u povjerenstvima se plaća, ukoliko si zainteresiran/a slobodno se javi svojem matičnom zboru, a naknada je sljedeća: 0-5 projekata 10,50 €, 6-10 projekata 26,25 €, 11-15 projekata 42 €, 16 i više projekata 52,5 €. Evaluacija se obavlja online putem i to u periodu od 23. do 31. siječnja 2024. godine. Kontakt pojedinog studentskog zbora sastavnice možeš pronaći na mrežnoj stranici www.sz.uniri.hr u padajućem izborniku "sastavnice".

Više o konkretnim natječajima i pozivima saznaj na sljedećoj poveznici https://sz.uniri.hr/natjecaj/

Koja je tvoja izlika da se ne uključiš?