Poštovani nastavnici i studenti, svi zaposlenici Akademije i dragi prijatelji,

pozivamo Vas da pogledate izložbu studentskih radova u Galeriji Juraj Klović od 07. – 18. prosinca 2020.

Pored brojnih prepreka i izazova s kojima se suočavamo u 2020. godini, uspješno smo organizirali izložbu radova diplomanata 15. generacije 2019./2020. To je izložba generacije koja je po svemu sudeći, posebna po tome što je usprkos brojnih prepreka ostvarila kvalitetne umjetničke rezultate u svim područjima svojeg djelovanja, generacija koja je svoj studij završila bitno drugačije od ostalih te nam dokazala da se uz osobni angažman mnoge prepreke mogu preskočiti.

Ovom izložbom najavljujemo niz umjetničkih događanja koja će popratiti petnaestu godišnjicu Akademije, a realizirati će se u neka bolja vremena kada budemo svi zajedno mogli umjetnošću slaviti njezin rad i djelovanje.

Svima od srca želimo puno zdravlja i mira u nadolazećim blagdanima.

red.prof.art. Letricija Linardić, dekanica

Link na katalog:

Akademija primijenjenih umjetnosti - Izdanja - Izložba studentskih radova 2. godine diplomskih studija APURI 2019.-2020.