Srijeda, 6.11.2019. u 12:30 u učionici A-210.

O projektu:
David Maljković – S KOLEKCIJOM, MMSU Rijeka
Izložba S kolekcijom David Maljkovića, uspostavlja aktivni dijalog sa zbirkom Muzeja moderne i suvremene umjetnosti.

Tijekom njezinog tromjesečnog trajanja autor i suradnici transformirati će riječki Muzej moderne i suvremene umjetnosti u živo kolektivno tijelo, potencirajući mnoštvo interakcija i situacija unutar izložbenog prostora (pop-up bar, radio, diskurzivni programi, radionice, izvedbe i akcije).
Ovim putem vas pozivamo na informativni sastanak o projektu i međunarodnoj studentskoj radionici koja će se održavati između 22. - 29.3.2019. u prostorima MMSU-a u suradnji s WHW Akademijom iz Zagreba, Werkplaats Typografie iz Nizozemske i Akademijom primijenjenih umjetnosti iz Rijeke.

Pozvani su svi studenti, diplomanti i alumni.

Predavanje će održati: Petra Mrša, koordinatorica i Ivana Meštrov, kustosica izložbe, MMSU