Galerija SKC Vas poziva da u utorak, 21. siječnja od 17 do 20 sati posjetite Galeriju SKC te ponesete kući besplatan stolni kalendar Galerije SKC i na taj način obogatite vlastito planiranje vremena. Tako ćete podržati mlade autorice i autore predstavljene u kalendaru, ali i sam rad galerije Studentskog kulturnog centra Sveučilišta u Rijeci koja je u 2019. godini ostvarila 20ak izložbi i edukativnih programa te sprema brojna iznenađenja za 2020. godinu. Kalendarom Galerija SKC želi zahvaliti za sve posjete, podršku i lijepe riječi koje o njima kruže.

Osim toga, u galeriji ćete naići na diplomsku izložbu Kristine Čehulić, Biljni fragmenti, Organičke strukture u staklu koju svakako vrijedi doživjeti.