Povodom provođenja projekta Platforma za eksperiment: 4US: smjer Scenski dizajn za kazalište i film održat će se posljednje predavanje u nizu.
Predavanje će održati David Lušičić, redatelj, producent, predavač i voditelj interdisciplinarnih kulturnih projekata.
Predavanje će se održati 27.1.2023. u učionici 210 s početkom u 13:15.

David Lušičić je rođen 1976. godine u Rijeci. Magistrirao je scenografiju na londonskom sveučilištu Central Saint Martins i arhitekturu na Arhitektonskom fakultetu Sveučilišta u Ljubljani. Trenutačno završava poslijediplomski studij režije dokumentarnog filma na Akademiji dramske umjetnosti Sveučilišta u Zagrebu. Autor je brojnih multimedijalnih projekata u Zagrebu, Rijeci, Londonu, Ljubljani i Sevilli. Godine 2008. osnovao je Zebra Creative Network, organizaciju preko koje je pokrenuo Galeriju Greta – prostor za suvremene umjetničke prezentacije i nezavisnu audiovizualnu produkciju. Autor je i producent kratkometražnih i dugomentražnih filmova te producent i autor koncepta igranog omnibusa Transmania (2016).

Projekt je realiziran preko SKC natječaja za 2022. godinu, u sklopu projekta predavanja su održali Lea Kukovičič, Katarina Pejović i Tin Vlainić
Platforma za eksperiment: 4US: Scenski dizajn