pridružite se na 11. Tjednu Centra za e-učenje Srca koji se održava od 10. do 14. listopada 2022. Ove godine većina će se aktivnosti organizirati u prostorijama Srca dok je manji broj dostupan online.

Ponovni je fokus na praktične tečajeve i radionice kako bi pomogli nastavnicima da na početku nove akademske godine što lakše krenu s nastavom i da se što lakše snađu u svojim e-kolegijima.

"Razvoj digitalnih kompetencija nastavnog osoblja u okviru projekta e-Sveučilišta" koji će se održati u srijedu, 12. listopada s početkom u 11 sati U Srcu.

Kao uvod u panel predstavit će se projekt "e-Sveučilišta" i to aktivnosti koje se odnose na razvoj digitalnih kompetencija nastavnika na visokim učilištima. Projektom je planiran razvoj programa za razvoj digitalnih kompetencija korisnika u visokom obrazovanju, a uz CARNET, koji vodi projekt, partneri na ovoj aktivnosti su Srce i AZVO. Na panelu raspravljat će se o digitalnim kompetencijama nastavnika u sustavu visokog obrazovanja u kontekstu digitalne transformacije, koliko je dostupno i kako je organizirano kontinuirano profesionalno usavršavanje nastavnika vezano uz digitalne kompetencije te kako osigurati kvalitetu nastave koja se odvija u online okruženju.

Pozivamo Vas da se pridružite i svojim sudjelovanje doprinesete raspravi.

Za pojedine aktivnosti potrebne su prijave, a sve informacije o Tjednu Centra za e-učenje možete pronaći na web stranici: https://www.srce.unizg.hr/ceu/tjedan-ceu-2022